Vysokozdvižné vozíky

Poslaním Cargotec je zlepšiť efektivitu nákladov tokov. Cargotec to tým, že pomáha svojim zákazníkom operácie efektívnejšiu prevádzku: Cargotec poskytuje spoľahlivé zariadenia a služby, maximalizovať produktivitu flotilu a lodí a pomoc pri zlepšovaní celkovej výkonnosti svojich zákazníkov. Operáciou s kompletné systémy, koncepcie a dizajnu

Kalmar vysokozdvižné vozíky s kapacitami v rozmedzí od 5,5 až do 50 ton, pôsobí v piliarske, papiera, betónu a ocele. Okrem toho, Kalmar ponúka špecializované stroje pre manipuláciu s log. Kalmar manipulačné obal zariadenia sú lídrami na trhu v prístavoch a termináloch, kde sú kontajnery s nimi zaobchádzať lode-k-pobreží žeriavy, kyvadlová doprava a obkročné, reachstackery a prázdne kontajnerové manipulátory. Nakoniec Kalmar terminálový ťahač ukázať sa v distribučných a logistických centier.
Tým, že zostane na čele oboch technológií výrobkov a služieb, pridanú hodnotu, KALMAR udrží svoju pozíciu popredného svetového poskytovateľa riešení .
Cargotec Rakúsko je zodpovedný za predaj a servis výrobkov Cargotec. Na rozdiel od Rakúska, predajná plocha zahŕňa Albánsku, Česká republika, Slovensko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvátsko, Bosna a Hercegovina, Srbsko, Čierna Hora, Macedónsko a Rumunska a Bulharska.